| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ono to s těmi sluchátky je ještě horší než že se jen člověk připraví o jeden ze základních smyslů... to totiž není jen o tom, že pak neslyší, ale často vůbec nevnímá, je totiž pohlcen tím, co mu proudí do uší, soustředí se na ten poslech a je ve svém světě a ten vnější kolem něj zmizí... obzvláště děti to tak mají, jsou pohlcené...
no a pokud mají ještě na hlavě kapuci, jsou úplně ztracení, zmizí i periferní vidění, takový člověk je pak na úrovni opilce - reflexy žádné, zpomalené a nevyzpytatelné chování... zrovna včera mi nakráčel chodec přímo před auto do silnice, šel po chodníku a prostě z něj jen tak mimochodem sešel, naštěstí jsem si ho všimla už předtím, že nejde rovně, jela jsem za ním a tak jsem preventivně zpomalila... on vůbec nepostřehl, že se něco děje, prostě šel kus po silnici a pak se zase vrátil na chodník ~d~ kdybych jela normální rychlostí, nestihla bych nic a svezla bych ho na kapotě... no a dneska ráno zase cyklista - koukám na něj zezadu, když jsem ho dojížděla, měl na hlavě traktory, tak jsem si vzpomněla na tuhle diskuzi a protože jsem dojížděla stojící kolonu před semaforem, nesnažila jsem se ho předjet ani dojet a najednou koukám, on se vůbec neohlédl, nepodíval a jak jel po pravé straně silnice, tak to najednou střihl doleva, aby mohl předjet tu kolonu na začátek k semaforům... žádné znamení o změně směru, nic... kdybych měla tendence ho předjet, najel by mi přímo pod auto... i tak jsem se lekla...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.