| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nemá prosím někdo zkušenost s reklamací bot z oficiálních stránek Nike.com?

11.6. jsem synovi objednala vytoužené boty Nike Air Force. Za mě naprostá zbytečnost, ale syn je v pubertě a teď je to nejspíš móda. Mluvil o nich přes rok a nakonec si na ně našetřil. Po objednávce mi nepřišly žádné informace do e-mailu. Čekala jsem, co se bude dít. 14.6. byly boty doručeny. V krabici byl pouze štítek pro zpětné odeslání. Faktura ani nic dalšího u nich nebylo.
Uběhl asi měsíc, kdy jsem rovnala v chodbě boty a zjistila v jakém jsou boty aktuálně stavu. Upřímně v takovém stavu jsem snad boty ještě neviděla. Oloupané, popraskané, rozsypané za patou (velikost sedí, syn si tkaničky rozvazuje) a obě podrážky prošláplé (syn je hubený). Syn je čistil pouze ručně (jemným kartáčkem na obuv, hadříkem nebo vlh. ubrousky). Sledoval videa na internetu s radami, jak se o tyto boty starat. Ten měsíc je, ale nosil denně a bydlíme na vesnici. ~d~ Přesto si myslím, že boty za takové peníze by měly vydržet.
Chtěla jsem boty odeslat na reklamaci, ale vypadá to, že k tomu asi nedojde. Fakturu tedy nemám. Mám ofocený objednávkový souhrn s číslem objednávky, potvrzením platby, ... Na jejich stránkách je uvedeno, že pokud dojde k poškození po více než 30 dnech, musím je nejprve kontaktovat. Uvedena mají telefonní čísla s komunikací pouze v angličtině. E-mail uveden není. ~4~ Objednávala jsem bez registrace.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.