| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Obecné negativní zprávy ano, ale pokud je to něco, co se týká přímo osobně mě, tak spíš ne. Respektivě ano, ale svěřím se často až po nějaké době, tj až se to trochu vstřebá. Ovšem přiznávám, že to není z ohleduplnosti, ale protože intovert..... Všeobecné špatné zprávy jsou jiná věc, to není svěřování se, ale informování, případně hořekování nad stavem světa. Každopádně nic osobního.

Každopádně ukrajinky bych neříkala, to je na informování o špatných zprávách moc detailní. Třeba zprávu, že Rusko napadlo Ukrajinu jsem před rokem řekla MM hned nad ránem, když jsem se koukla na mobil a on ještě hluboce spal. Nebo třeba zemětřesení letos v Turecku jsem řekla MM hned, zatímco on řídil. Ale paní v Plasích už jsou jednotlivci a ne gamechanger v rámci světového řádu. Tím teda vůbec nijak nesnižuji závažnost situace, jen tak velkou granularitu až na individuální tragédie pro okamžité informování blízkých nemám. Možná, pokud bychom byli z Plasů, ale nejsme a neznáme to tam ...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.