| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Sovice ale já nejsem proti manželství, pojistkám (a třeba sirotčí důchod je za mě svým způsobem pojistka), ani pomoci od státu, když je to opravdu třeba. Když vezmu tebe - v obou případech (tvůj táta i ty) byste dokázali dvě děti uživit i bez mimořádných sociálních dávek, je to to, k čemu směřuji. A mimořádnými dávkami nemyslím běžné mechanismi ale různé zoufalé sbírky, riziko azylového domu nebo odebrání dětí z ekonomických důvodů...Kdybys měla sourozenců pět nebo si pořídila před rozvodem čtyři děti, bylo by vše mnohem složitější. To jedno jsem tam psala aby nevznikla mýlka, že si myslím, že má někdo mít zajištěné bydlení a milion na kontě, než vůbec začne o dítěti uvažovat. Prostě jedno zdravý dospělý uživí vždy, dvě ve valné většině případů. Ale nepřemýšlet a říkat si dopředu "ono to nějak dopadne a pak se rozčilovat, že stát nepomohl se mi strašně příčí. A znova, líbilo by se mi to jako součást výchovy obecného podvědomí - prostě norma je ta zodpovědnost ne natažená ruka ke státu protože "já mám nárok mít kolik dětí chci".

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.