| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kat, možná jsi nejen Jean Reno, což mmch já bývám taky, vždyť to jsou jen mrtvé schránky~d~; možná nejsi jen tolik žádaný hrobník, ale taky tě nešťastně a neúmyslně stahuje tvůj nick do role popravčího. Kat-popravčí, víš, jak to myslím?

Já jsem si toho všimla už dávno, řekla bych, že to má být zkratka od jména Kat....., což je moje nejoblíbenější jméno na světě, vybrala jsem ho pro osobu mně z nejmilejších, ale jestli si můžu dovolit malinkou nevyžádanou technickou - ten nick "Kat" nenese dobrou energii, právě pro tu shodu se slovem "kat".

(tohle celé je jen můj pokus o vtip, je to nadsázka, nic víc)
(já mám nick Čumča a fakt často čumím jak péro z gauče, taky to asi není nejlepší nick)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.