| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

To, že umřel kocourek, netrápí mě, ale zhroucenou dceru, která je v nemocnici, takže to není jen nějaká taková postpubertální křeč.
Většina toho, co jsem vypsala, že stresuje mě, stresuje i další členy rodiny. A myslím, že na děcka to má hodně silný vliv. To dále stresuje mě, protože se tím zabývám v myšlenkách i jinak, musím dělat takového skoro rodinného psychoterapeuta. Děcka to potřebují, samy to nezvládnou, ale na mě to má další vliv. Takže když slyším v telefonu brečící a sténající dceru kvůli kocourovi, jedno mi to nemůže být.
Jsem dost nas.aná na kočičí záchranáře, že se snaží zachránit nemocná toulavá koťata. Takové mrzáky si pak často vezme někdo přecitlivělý, pragmatik si vyhlédne zdravé zvíře. Ten kocour měl jen jedno oko, druhé měl napadené nějakou infekcí a muselo mu být odoperováno. Když byla dcera v nemocnici, vyskytly se u něj střevní potíže, dcery přítel kočku vzal na veterinu, tam ji operovali a tam chcípla. Kolik stála operace oka, to nevím tu financovala ta organizace, ale ta, co po ní chcípla, stála 7300,-. Za tu cenu se mohlo udělat spousta dobra pro davy bezprizorních zdravých koťat. Nedivím se, když někdo dá na operaci zvíře, ke kterému už má vztah, ale nepovažuji za dobré operovat nemocné toulavé kočky. Tam je etické je bezbolestně zbavit trápení.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.