| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Aleno, ještě se zastanu TaJ, že prát pro tri lidi je opravdu NiC. Ona to bere ze svého světa tri lidi, žádný tréninky. Vlastně žádný sport. Předpokládám, že se ji i těch kolejí někdy Záblatí, ale neřeší denně bahnité oblečení a tretry, boty na běhání a podobně.( Když je výživné počasí tak bych vraždila, protože ty boty jsou nejhorší)

Už přes rok jsme doma jen tři. A ty práce s praním mi ubylo hodně. A došlo mi to po 1/4roce, že teda je to paráda.
Vůbec mi ubylo starostí s jídlem a vařením. Naše nejhladovejší dítko jede samo ve své vlastní domácnosti. ( u nej to dělá to kolo)
I praček prádla.

Ona by TAJ potřebovala fungovat v jiném módu aspoň 1/4roku i dýl. Víc lidí, tréninky ( z tréninku pradlo v úterý, ve čtvrtek ) v sobotu ze závodu. V neděli ze závodu. Protože si vůbec neuvědomuje co to je.

Povlečení a oblečení od tchýně/ tchána a rodičů, protože už to třeba nedávají. Třeba kolegyně pere pro dvě další domácnosti a to ma naštěstí půdu ve staré zástavbě a neřeší , že ma jen rozkládací sušák. A ta pere denně Dvě i víc praček.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.