| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

emočně husto...
Kdyby s námi byl pořád můj starší syn, už bych tady nebyla. Ani já ani on...
Tihle dva ujdou, ale zas řešíme jiné věci, že:-)

Mám kamarádku, 4 děti. Vždycky jsem jí tak trochu záviděla. Měli takovou ideální rodinku, jak z filmu. Krásnej dům, zahradu, dřevo, krb, knížky, uklizeno, dobrý jídlo. Dětičky taky jak z katalogu a hlavně, přišlo mi, že se k sobě neuvěřitelně
hezky chovají, všichni, večer si spolu zpívali, manžel pořád nosil nějaký malý dárečky, všude milý fotky rodiny , no prostě až kýčovitě krásná milá rodina a vztahy.
Vždycky jsem od ní jezdila s pocitem,že dělám něco špatně, že my nezpíváme, nejsme na sebe vždycky milí, děti křičí, já občas taky...
Pak jsme ji nějakou dobu neviděla a když jsme se opět potkaly, bylo všechno jinak. Zjistila, že manžel ji podvádí, píše o ní hnusný věci, chce od nich odejít. Nakonec to celý dopadlo dost špatně, kamarádka má antidepresiva, děti nezvládají, ty zase blbnou...
Pro mě to byla velká rána. taková krásná rodina...
Člověk si může přát, aby to u něj doma bylo skvělý, ve všem:-)
Ale musí holt počítat s tím,že to spáš úplně takhle nebude.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.