| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No, tak to je něco jinýho...

Pokud je to celkově chlap k prdu a potřebovala jsi jen tu "poslední kapku", tak fajn.

Mě to ze začátku připadalo, jako přílišný radikalismus po první chybě po 27 letech.

Dětem to podat normálně - rozvody se stávají, je to smutné, ale není to žádná tragédie. Život se změní, ale pro ně snad ne až tak moc.
Jak jim vysvětlit, že jejich táta o ně nejeví zájem, to nevím. Asi jako všechno, pravdivě a uměřeně věku. Řekla bych, že ani já to nechápu, ale věřím, že je to jen dočasné ... A aby děti věděly, že i když naše manželství končí a případně já se teď cítím ublížená (pokud vědí, že je v tom milenka), že pro ně je to pořád táta.

Jestli jsem pochopila, tak on teda k té milence nešel, ona furt je se svým manželem. Tak to by na děti čas mít mohl, když nežije v hormonálním šílenství začátku vztahu. Vony hormony zamilovanosti, po třeba 20 letech, co je necítil, jsou sviňa...

Někdo to tu už psal, že měl ze svého manžela pocit, že je na drogách... Jo, to tak prostě bejvá v téhleté fázi... Kdyby to ruplo o pár měsíců později, tak by to bylo zase jiné...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.