| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Holky, jak jsem psala, bylo toho opravdu uz hodne moc. K tomu taky takovy zvlastni nezajem - jako manzele jsme spolu zili se vsim vsudy, ale na druhou stranu ho moc nezajimalo, co ja v praci, jaky jsem mela den apod. Vsechno, na cem mi zalezelo, mi vzdycky nejakym zpusobem zkazil - nevim, jestli vedome nebo nevedome, za nic se nedokazal omluvit. Kdyz jsem chtela, aby byl doma klid, tak jsem vzdycky prisla ja a omluvila se i za neco, co jsem vedela, ze neni moje chyba. A od toho konce cervna-zacatkem cervence, kdy to zrejme mezi nim a milenkou vygradovalo k fyzickemu kontaktu, to uz se choval opravdu ke mne hnusne - uplna ignorace zprav, volani, protoze domu nechodil, udajne mel hodne prace v praci, kde i prespaval, hadky kvuli blbostem apod. A ja blbec v te dobe nechapala, co se deje. To se mi ted vsechno v hlave vraci. Zkousela jsem si predstavit, kdyby se vratil a omluvil se - coz opravdu z jeho strany nehrozi - jak by to vypadalo. A jsem presvedcena, ze bych to odnesla zase jenom ja. Ja bych se trapila, kdyz by se nekde zpozdil, ja bych se trapila, kdyz by porad koukal do mobilu apod. A myslim si, ze na zacatku by treba se i snazil, ale pak by to bylo to same. A opravdu nechci resit podobnou vec v 60 ci 70 letech, kdy uz na to nebudu mit silu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.