| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

V pondělí synovi začíná škola a o víkendu ho budeme stěhovat. Bude si sebou brát i nějaký potraviny do zásoby. Má velkou spotřebu mlíka, takže jsem využila dnešní akce v Penny a vzala mu celé balení. Nám jsem domů přihodila 4 krabice a kupovala jsem ještě nějaké další věci. Vše mi prodavačka projížděla na páse, projela i mlíka a najednou vykřikla, že udělala chybu, že můžou prodávat jen jedno balení na zákazníka a že jí teď kasa nechce pustit dál a musí zavolat někoho nad ní. Cinkla, chvíli jsme čekali, za námi fronta. Přišla asi 25 letá slečna, holka, paní, nevím... a opravdu dost hnusně prodavačce řekla, že to má teda pořádnej průšvih, že za tohle dostane vytýkací dopis a že jaký si to udělá, takový to bude mít. A odešla. Prodavačka slzy v očích, držela se za srdce. Holka mladá, arogantní, vyloženě hnusná, nikdy jsem jí tam neviděla, zřejmě nová. Prodavačka tam pracuje roky, teď už je v předdůchodovým věku a fakt se snaží být důsledná, musíme vše zdvihat z košíku na pás, musíme zvednout tašku atd. Tak je mi z toho taky ouzko, že takhle kvůli mně má prodavačka průšvih. Kvůli čtyřem debilním mlíkům. Asi mají nějaký nový nařízení, protože doteď jsem vídala Vietnamce s plnýma vozíkama a nikdo nic neřešil, vždyť jsem to tady dříve do diskuzí i psala. Moc jsem se prodavačce omlouvala a ona zase mně, že to není moje chyba, ale její. Asi jsem se z toho potřebovala vypsat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.