| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kat dnes vím že byla, jenže náš ředitel razí svoje neobtěžujte mě ,jen já rozhoduju co a od koho si vyslechnu, na práci která mě nezajímá mám své podřízené, dodržujte hiearchii což velmi rád důrazně připomíná, tak mi přišlo zbytečné za ním chodit, když mě pak vyžene, nic nevyřeší a stejně to předá zase k zástupkyni která to "řešila" jak řešila, nebo spíš neřešila a ještě mi bude dávat "sežrat" jeho dodržujte hiearchii jsem vám řekl a tak nevím jestli by to k něčemu bylo. Stačí mi jak se zachoval když jsme za ním byly všechny najednou že je problém a jak se k tomu postavil a jak to "vyřešil a moc to nevylepšil ani tím letošním červnem. I to že se nikdy nezeptal na důvod odchodu ukazuje jak jsme mu u ...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.