| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Babi, přesně, klidně jdu sama do kavárny, vezmu si tam knížku, dám si capuccino a jsem spokojená...a do kina jsem chodila sama ještě za svobodna a jdu klidně i teď, když zrovna kolem sebe nemám nikoho, kdo by ten film taky chtěl vidět. A na procházku, nebo výlet jdu taky klidně sama... Jsem ráda sama, potřebuju to, takže jsem třeba ráda, že mám takovou pracovní dobu, jakou mám - že jsem každý týden 2-3 dopoledne úplně sama doma.
A dneska jsem si tu samotu taky užila - manžel se synem byli pryč, každý jeli jinam a já byla sama doma :-). Vzala jsem si snídani ven na zahradu, sluníčko svítilo, kolem bylo úplně ticho, jen občas nějaký pták se ozval...četla jsem si, koukala do zeleně...pak jsem udělala něco málo doma a oběd jsem si zase vzala ven...kupodivu dneska celý den nikdo v okolí nesekal trávu, nic neřezal, nikde nekřičely na zahradě děti...bylo to až zvláštní, jaký byl klid. Původně jsem chtěla posekat trávu, ale ten klid kolem byl pomalu posvátný, to se prostě nedalo, pustit sekačku...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.