| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak storno podmínky mi přijdou drsné, cena zase až tak ne. Nevím, kde budou ubytovaní a jaký bude program. U nás taky přišli s přihláškou na školu v přírodě, má se přihlásit, kdo chce, napříč třídami, ubytování v chatkách v rekreačním areálu, tuším někdy v červnu. Ale syn nijak jet netouží a většina jeho třídy taky ne...cenu si teď nevybavuju, oni se ptali tak nějak předběžně, ani nevím, jestli tam nějaká částka byla. Naposled si syn užíval školu v přírodě ve druhé, třetí a čtvrté třídě, kdy byli vždycky na 5 dní v Jizerkách, ubytovaní v penzionu (chatě), učili se tak nějak spíš zážitkově během výletů, nějaké pracovní listy apod., většinu času byli venku. Tuším, že dvakrát byli na podzim a jednou v květnu. A jelo jich málo dětí na hodně dospělých. Cenu už si přesně nepamatuju, ale mám pocit, že to bylo tak kolem 3 tisíc. Ale to už je přece jen pár let.
Letos jsem synovi řekla, že jet samozřejmě nemusí, ale jestli chce, tak ať se klidně přihlásí. Ale oni si prý spíš možná radši udělají nějaký výlet jen s jejich třídou, když jsou spolu poslední rok. Vzhledem k založení jejich třídního by mě nepřekvapila nějaká přespávačka venku~:-D, tak uvidíme, co vymyslí.
Jinak za 5 dní (4 noci) jsme platili v létě tábor 7500,-. Ubytování v penzionu, každý pokoj vlastní koupelnu, včetně jídla, veškeré dopravy (všechny vlaky - včetně cesty tam a zpátky, autobusy, lanovky, tramvaje a nevím, co ještě), vstupy do různých dolů, jeskyní, muzeí, na zámek...akorát dva vstupy na parkovou železnici a do nějakého muzea v Německu, si platili sami zvlášť. Plus jim nechávají každý rok udělat táborová trička, která taky neplatíme. Za takový program mi ta cena přišla víc než přiměřená.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.