| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jelikož se blíží dlouhý víkend, tady máte inspiraci:

Danielle Steel-Pegas (něco malého do kabelky)
úžasná kniha odehrávající se těsně před válkou a během ní po ní. Hlavním motivem je , že rodina židů musí opustit zámek a utéci do USA. A co tam bude dělat? no přečtete si to:-)

Lisa Kleypas
-Duhová ulice 1. díl
-Jezero snů 2. díl
nečekejte nic víc, než, že si krásně počtete a bude Vám s těmi knihami dobře. a hlavně mě to poučilo , že u Seattle jsou nějaké ostrovy, nějak jsem špatně vzdělaná v zeměpise. No měla jsem ho naposledy na Zš.

Danielle Steel-Marnotratný syn
je to malé do kabelky, děj je více než podivný, člověk asi opravdu netuší koho má za příbuzné, a konec byl fakt šokující. Četlo se to dobře.

Liz Fenwick-Návrat do Cornwallu
důkladné seznámení s vojenskou základnou v Dorsetu a okolnosti toho co se dělo 28.4.1944(doufám, že brzy odtajní zbytek těchto dějin, třeba to už nebude třeba dál tajit, 70let je až až)

Ruth Kvarnström-Jones-Pekárna svatebních koláčků 3. díl
(přišel mi takový nejslabší) Ale zase se člověk důkladně seznámí s tím jak se mají lidé s nedonošenýma miminkama.

Steve Berry
Benátská zrada )asi nejvíc od čeho nebude chtít člověk odejít a nebude mít na nic čas)
Templářské dědictví
Pařížská pomsta
Jantarová komnata
(asi netřeba nic psát, to se čte dobře pokaždé)

Frederick Forsyth-Seznam smrti (trochu špiónů)

Hervé Le Tellier-Anomálie
nesouhlasím ani s jedním žánrem co je napsaný na přebalu knihy, rozhdobně to donutí se zamyslet

Rafel Nadal-Prokletý rod Palmisanů
začíná to 1. světovou válkou a končí skoro na konci druhé, no pořád mám o té generace co zažila obě ty války pocit, že jako by ani pořádně neměli normální život, že znali jen válku, je mi jich líto

Susan Lewis-O minutu později
jak se čeká na náhradní orgán a to srdce, po tom co v 27letech dostanete infarkt. Úžasně napsané.

Colin Falconer-Nezničitelná
prý podle skutečné události, rozhodně působivá

Lisa Anselmo-Život v Paříži, můj splněný sen
je třeba si plnit sny, přesto, že Vám rodina nepřeje

Hannah Howell-Polibek dobyvatele
no aspoň se to dobře vejde do kabelky, žádný poučrní, jen oddychovka

Václav Cílek-Co se děje se světem?
to se nedá číst najednou, takže po kouskách se prokoušete, nebudete mít deprese v kuse

Sarah Sprinz-Akademie Dunbridge 1. kdekoliv
to mi doporučila kamarádky dcera, že se to dobře čte, jo čte.

Kristin Harmel-Sladké zapomínání
podle obalu, by člověk řekl romance,ale kdepak opět: židé, holokaust, Paříž

Hartwig Hausdorf-Ne z tohoto světa
útlá kniha , do kabelky,Záhadné artefakty a objevy, pořád čekám, kdy se přesně příjde na to kdo před miliony let to vyrobil a co se s ním stalo

Cynthia Harrod-Eagles-Za války, 1914: Sbohem, Piccadilly
první díl ze série

Jennifer Robson-Měsíční svit nad Paříží
Konec první světové války zamíchal mnoha osudy, hlavní hrdinka míří z Anglie do Francie na akademii, kde se učí malovat. Jo velmi zajímavé, pro někoho to bude možná nudné, ale od toho ty knihy jsou různé , že.~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.