| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No ona každá z těch situací má dva póly.
Ad oblečení - tady myslím že školství udělalo velký pokrok k toleranci vzhledu. Nedávno tomu co učitelé myli dívkám obličeje s make-upem, dnes se malují (nutno říci mnohdy velmi nezkušeně) již dívky od 6. třídy. Tepláky mi nevadí, pohodlí nade vše.
Ad záchod - Haranti opravdu prudi a naší školou rezonuje zejména chalenge prorazit zákaz mobilů fotkou na insta v 10 dopo na záchodech během češtiny ~a~ na druhou stranu mě někdo nepustit na záchod, když se mi začne chtít na velkou mám velký problém, nemluvím o větším soukromí když jdu během hodiny, což může potkat třeba dívku i během menstruace.
Ad obaly - naše škola taky trvá na obalech a lenochach. Na druhou stranu paradoxně atyp obal přímo na čítanku odmítá na konci roku na učebnici nechat a trvá na sundání. Tady je to otázka zkostnatělé tradice. Na druhou stranu jsme jako rodiče prosadili zákaz úkolů na víkend a prázdniny ~R^
Ad peníze - někdy je fakt těžké najít balanc a i finančně zaopatření mají někdy problém s nápady souhlasit. Chápu že třeba 8. nebo 9. třída nejasa jen tak nad něčím ale když je každý měsíc jen kino, jump aréna apod. kdy kromě vstupu jsou děti ještě bez oběda, protože učitelce se nechce se vracet tudíž rozpustí dečka v Praze a mají dostat peníze i na oběd venku už to pak může vadit.

Souhlasím že většinu věcí lze vyřešit komunikací, ale občas to rodiče dost zatěžuje. U nás se třeba až na třídních schůzkách řešil přes třídní učitelku požadavek paní učitelky na češtinu na knihu, kdy každé dítě ji mělo mít koupenu a odmítala dovolit dvojčatům mít jednu ve dvojici. Vzkaz paní učitelce po dětech, že budou mít jednu nestačil.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.