| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Vážný příjemné to není, ale jestli máš úspory na rok života je celá situace řešitelná v klidu a bez stresu. Na výplatnice kašli, dej si pozor, aby byly správné údaje na výstupních dokumentech, pokud ne, řeš to hned a tyto pak konfrontuj se svými záznamy na OSSZ. Jestli jsi v 52 schopný dostat třítýdenní lázně opravdu nejsi v kondici. Naběhni na nemocenskou a do konce roku se zkus dát co nejvíce dohromady - fyzicky i psychicky. Pokud to nebude stačit, neschopenku protáhni. V čase, který nebudeš věnovat sobě přemýšlej, co je práce, která by tě bavila nadále, ten Linkedin a e-mail typu "Loučím se s vámi, pokud budete něco potřebovat nebo se semnou chtít vidět, jsem na telefonu tom a tom." Vyhoď si profil na JOBs, resp. jen si naklikej co tak asi by tě zajímalo, pokud si otevřeš i CV, bude tě furt někdo prudit. Ale nehledej aktivně, počkej, jestli se něco nevyvrbí samo. Pokud se budeš moc nudit, cvakni si některý z rozumných kurzů na datového analytika, s jejich certifikátem máš jistotu, že když nic jiného, tohle můžeš začít dělat zítra. Já na tvém místě bych zvážila, jestli se ti chce dělat to, co děláš dál, nebo kde to chceš dělat. Něco jiného je korporát, něco jiného správce sítě na základce nebo konzultant malé sw firmy. Nic ti nebrání v tom po tomhle tříměsíčním léčebném pobytu být rok na podpoře, nechat byt dětem a jít někam, kde ti nabídnou práci s bytem nebo plat dostatečný na to, abys mohl bydlet v nájmu, přišlo mi že i tvá žena by třeba uvítala změnu? Když tě tak chvílemi čtu, dostat se do kondice fyzické i psychické je tvůj největší problém. Pokud to neuděláš, budeš během pár let opravdu jen živořit mezi nemocenskými, po pětapadesáti už se člověk dost blbě učí nové věci, pokud to doteď nedělal. Já jsem vybouchla v pětačtyřiceti, krom toho padáku to bylo navíc odstavení od projektu, který jsem vybudovala, sesypala jsem se slušně. Teď je mi 55 a jediné, co si přeju je moci žít co nejdéle aktivní život, všechno ostatní se dá nějak vyřešit, jedny zavřené dveře otevřou troje nové, ale pokud si zdraví podrbeš nad určitou mez, může to být nevratné:-(. Hodně štěstí!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.