| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Lauro hele..takhle to bylo..od začátku mě miloval víc než já jeho, dělal pro mě první poslední, já byla ta královna ( to slovo už nepoužiju🤨) ale zároveň byla vždy pro něj, když potřeboval cokoliv. To nevylučuje, že jsem ho měla ráda míň.Klapalo nám to skvěle, já vždycky trochu flirtovala( tím myslím úsměv, jednání s chlapi na rovinu( vždy jsem pracovala chlapy a víc si s nimi rozuměla), ne že bych někde tancovala na stole, to ani včera samozřejmě😁 Ale časem, což vy mládé také poznáte ,začíná nuda..on chrápal,tak jsem se přestěhovala do svého.Ze začátku mu to vadilo, ale později zvítězilo pohodlí..a tak to šlo dál a dál , míň sexu, postupnze žádný.. když mi na rovinu řekl že ho to nějak už nebaví ( a to jí ještě neměl), tak jsme se přestali snažit úplně.Dva kamarádi v jednom bytě 🤨, kteří mají hodně společného a také nic. Krize středního věku, dvojčata odešla na vysoké a najednou je doma prázdno.Takže každý svoje koníčky atd a dál to znáte.Popel jsem si tady na hlavu už nasypala, ale teď potřebuji vědět co dál...🤔 teď jsem to sesmolila tak nějak bez emocí, takže už to snad dává smysl

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.