| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Přilepím se sem.
Jen jsem v průběhu dne myslela na to, že se mi zdá jako dost velký faktor ten, že obecně často škola jako taková dnešním dětem nedává často smysl. Systém "z doby krále klacka", k tomu nepovedené inkluze, sem tam blbý či vyloženě škodící učitel, kolektiv, který se nepovedl atd. A x hodin v něčem, co nemá přesah, co je jen o "nauč se - napiš test - zapomeň", nalinkuj si okraje, nadrť se letopočty atd. Já si třeba velmi uvědomuju, že jsme přesně přistoupili na školu podle systému "my jsme tam chodili, dítě půjde do spádové, má to blízko, jaký extrabuřty, nám to stačilo...atd". Jenže ze zvídavé holčičky s kreativním myšlením byl ve 3.třídě cynik s nulovou snahou něco dělat. Jenže jsme byli úplně blbí. s tím, co vím dnes, bych prostě hledala alternativy. Protože by to stálo za to. Protože až příliš pozdě jsem si uvědomila - díky tady vašim zkušenostem - jak to může fungovat.
Osobně si ale myslím, že problémy, které naše děcko má, tam byly už ve velmi nízkém věku. Jenže ten komplexní obrázek se nám začal skládat až před pár lety. Jenže ty některé prvky tam byly už třeba ve 3 letech.
A k té výchově - já jsem dost rázný rodič, a dost jsem šla cestou, kterou já znám. Můj brácha vychovával mnohem volněji, mnohem. No faktem je, že se to ukázalo jako mnohem lepší cesta. ~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.