| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Všem děkuji za užitečné podněty.
Na call centru jsme už strávili několik hodin, ale k člověku jsme se nedostali.
Dnes brzy ráno jsem se dovolala do depa. Zásilku jsou prý připravení prohlásit za ztracenou, protože neví, kde je. Na můj dotaz, jak se může ztratit zásilka velikosti 1x1x0,5 metru a váze 10 kg, trochu znejistěli a "když je to tak velké, tak se po tom ještě podíváme". Taky mi dali cenný telefon na reklamace, kde to samozřejmě nikdo nebere.
Syn začal komunikovat s odesílatelem v Itálii. A začne projíždět internet, jestli tu jeho doručovanou naprosto specifickou věc vyrobenou na zakázku, která by se v ČR mohla hodit tak maximálně dvaceti lidem (a všichni se znají, tak jim asi taky napíše), nenabízí někdo k prodeji. Tj. za předpokladu, že ji pošta neztratila, ale někdo ji tam ukradl. Ale zase tak velký balík hned tak někdo neodnese.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.