| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Já mám od mladí televizi fakt jak z toho Akumulatora. Nemusím ji zapínat, vysává mi."

Mě v dětství a mládí nevysávala, jen mě nikdy moc nebavila.
Ne že bych se nikdy na nic nedívala, ale vždycky mi přišlo absurdní organizovat a přizpůsobovat si čas podle toho, že v určitou dobu se něco vysílá. A vždycky mi šla na nervy televize puštěná jako kulisa.
Vyhovovaly mi VHS kazety a pak DVD, kdy si člověk mohl vybrat film a pustit, kdy chtěl, bez reklam. To jsme využívali i pro děti.
Postupně pro mě potřeba televize úplně vyšuměla. Zbytečné zvuky mě iritují, obří blikající obrazovky také. Informace si přečtu, hudbu si pustím bez obrazu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.