| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

My máme děsné devítky. V jedné jsou dvojčata, co se nenávidí. Nezvládají je ani rodiče, jsou ve střídavce na střídačku (jeden u otce, druhý u matky). Občas se servou do krve. Neustále vyskakují, chodí po třídě, hádají se, hlasitě odmítají pracovat..., dělají to ve všech předmětech. Druhá devítka měla do min. roku kluka s poruchou chování. Ten tam dělal totální cirkus. Zbytek třídy seděl totálně paralizovaný. Kluk odešel a třída se "rozjela". Ti mi přilepili ty nůžky na strop. Pořád vymýšlí něco. Navíc je mám 8. hodinu, to už se nechce nikomu. O prázdninách jsem byla s děckama, co chtěli (hl. ti, co budou dělat talentovky), kreslit venku. Když jsme se přesouvali na stanoviště, jezdili tam kluci na kole. Tak jsem na ně ze srandy zavolala, že mají jít kreslit, že je výtvarka. A hoši se k nám nadšeně přidali, kreslili asi 3 hodiny. Byli to kluci z té třídy, co se urvala ze řetězu až letos, jeden z nich je z těch nejzlobivějších. Ale už to vidím, až budou ve smečce, zas to bude boj.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.