| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já jsem četla vždycky, čtení potřebuju k životu jako jídlo. Naštěstí už je pryč doba, kdy jsem měla knížku na měsíc, protože jsem fakt nenašla víc než pár minut denně kvůli práci. Večery doma běžně trávíme tak, že buď koukáme na něco na obrazovce a já u toho třeba štrikuju, skládám prádlo, vyčesávám psa.. (dělá mi dost problém se soustředit jen na obrazovku, zvlášť u věcí, které znám), nebo se manžel kouká na nekonečné série detektivek a hraje u toho šachy a já otevřu knížku. Na dovolenou jsme vždy tahala hromádku knih, v tomto případě hurá za čtečku, tu si můžu vzít i na krátký výlet. Manžel četl málo, severské detektivky, Dicka, Francise. Po covidu se strašně špatně soustředí, teď začal poslouchat podcasty na různá témata. Ty, stejně jako audioknihy neumím já, ztrácím se, začnu myslet na něco dalšího. Dcera je knihomol po mně, čte ale jinak (já čtu "s předpírkou" jak to kdysi nazvalo kterési naše dítě, natáhnu celý odstavec a pak teprve čtu podrobně jednotlivá slova, čtu rychle, vztekám se vnitřně když musím na někoho čekat třeba při rolování obrazovky nebo čtení smlouvy). Kluci čtou pořád oba (33, 23 let), víc už teda na netu ale knížka pod stromeček (u mě s dcerou hromada knih) nám udělá radost všem.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.