| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

babi, taky uz po zkusenostech vsechno urguji....a minimalne zjistuji, kdo to dela a jestli s tim neco dela, jestli se to neztratilo atd.

prijde mi, ze ted po Covidu je vsude binec, vsude lezi hromady zadosti, neda se nikam dovolat a kdyz se dovolam, tak si poznamenaji cislo jednaci, reknou, ze mam volat druhy den a pak to uz neberou

ja jsem si v tamte zalezitost stezovala ministrovi a teprve pak se to hnulo...predtim jsem si stezovala pisemne na tri urovne rizeni ministerstva, ale nic se nedelo, ani mi neodpovedeli...ale moje stiznost ministrovi vyvolala vyzadani spousty dokladu, kde mi nektere z nich prisly jako sikana

osobne nechapu lidi, kteri pasivne sedi a pisou dotazy na Rodinu misto aby zavolali na urad nebo tam dosli a udelali bugr...ale nic ve zlem, neni kazdy typ "udelam bugr"...ja od prirody taky nejsem ten typ, ale zivot mne naucil

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.