| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Anadar, já jsem posílala minulý pátek obyčejně zásilku přes poštu - šla datovkou, úřad to chtěl i papírem, takže jsme nechtěli utrácet peníze. Paní se mě ptá "a chcete to zrychleně do týdne, nebo obyčejně - to může být do 30 dnů" - podotýkám, že šlo o zásilku na vzdálenost cca 17 km, cílová destinace v místě krajského města. Myslela jsem si, že si ze mě dělá srandu, ane, nedělala. Poslala jsem to obyčejně a míním kontrolovat, za jak dlouho dojde. To by zvládl rychleji i poštovní holub pěšky.
Druhá historka, nad kterou se vytočím každý měsíc a zcela zbytečně je, že nám chodí ze zahraničí jednou za měsíc zásilka velikosti krabice od bot, bohužel papírová a bohužel zřejmě posílaná jako reklamní tiskovina. Jsou v ní aktivity pro děti, návody, polepky, elektrosoučástky, kousky plastu či balzy. S obyčejnou zásilkou se neváže povinnost zvonit, takže ji buď položí na silnici k brance, na popelnici pokud je za brankou, nebo hodí za branku do křoví. A to i v okamžiku, kdy po zahradě pobíhají děti s chůvama, nebo je prokazatelně někdo doma a kdyby zazvonili, někdo vyběhne. Bohužel, zákon schválnosti funguje neomylně a pravidelně si krabice všimneme až je mokrá - od deště, sněhu, rosy:-(.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.