| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Prosím o radu zdejší migreničky - jak to řešíte, když máte pravidelnou pracovní dobu, ovšem nepravidelné záchvaty třeba 1-8x za měsíc? Já se tím většinou vzbudím, začíná to někdy v noci nebo brzy nad ránem, mám silnou nevolnost, často zvracím. Triptany někdy zaberou, ale trvá to i tak pár hodin než jsem provozu schopná. Velmi často se tento stav opakuje třeba 3-4 dny po sobě (že to se trápím ráno pár hodin, pak už je mi zbytek dne fajn).
V zaměstnání to řeším tak, že si buď vezmu na poslední chvíli dovolenou nebo prostě jedu do práce (často po cestě autem musím zastavovat ~7~ ), v práci se pak ploužím pár hodin jako zombie nebo polehávám na stole - jsme naštěstí většinou dvě v kanceláři.

Jenže teď už třeba dovolenou žádnou nemám, sick days u nás nevedeme, občas je mi fakt tak zle, že to do té práce prostě nezvládnu a nezvládnu to fyzicky ani nikde k lékaři - ovšem je to fakt otázka třeba několika hodin, pak to přejde.
Jak to řešíte v práci? Berete si dovolenou? Nebo nemocenskou na jeden den - třeba i 4x za měsíc? Jde o to, že je mi i líto té dovolené, která mi pak třeba chybí.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.