| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Situace: 4 letý syn dostal ve školce první vánoční dárek panáčka Igráčka (pamětníci znají). Panáček je v tuto chvíli hračka numero uno, byl s námi v bazénu a po návratu ho syn učil plavat v umyvadle. Potud dobrý.
Uprostřed plavání (mimochodem profesionální instruktorské pokyny čtyřleťáka mě naplňují pýchou) si Igráček vzpomněl, že si na koupání neodložil čepici a nenapadlo ho nic jiného než ji strčit do přepadové dírky umyvadla, kde se čepice vlhkostí přicucla na vnitřní zadní stěnu umyvadla. Je přicuclá už několik hodin, v otvoru krásně viditelná. Přepadový otvor je natolik malý, že do něj sice trochu strčím dva prsty, ale manipulovat už nelze a půlkulatou hladkou čepičku nelze uchopit, odchlípnout a vyndat. Když se ji pokusím nějakým nástrojem odlepit, bojím se, že mi zapadne do útrob umyvadla. Netuším, jak vypadá umyvadlo vevnitř, jestli bych se k ní dostala, pokud bych vymontovala sifon a upřímně do toho se mi moc nechce pouštět, abych to pak dala zpátky dohromady a těsnilo to.
Manžel není doma, bude až zítra pozdě večer, dítě šlo spát s pláčem. Zítra mám volno, čas na záchrannou misi by byl, ale nápady žádné.

Jak by si s tím poradily místní vynalézavé ženy? ~5~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.