| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Hezky :) V hezké domácí atmosféře. Byť teda trochu náročněji, protože mladší syn měl od pátku horečku, staršímu taky nebylo dobře... tak jsme dětem řekli, že to uděláme tak, jak se na to budou cítit, že klidně posuneme Štědrý večer na jiný den. Ale v neděli se jim udělalo líp, tak zvolili velmi brzkou štědrovečerní večeři, vykouknutí pred dům, zda vyšla první hvězda (manžel prokázal neuvěřitelnou rychlost v přesunu dárků pod stromeček v řádu minut😁), rozbalení dárků a pak hned spát :) Tak bylo vše s plnou parádou, rolky z uzeného lososa se sýrovou náplní s koprem, krémová tresčí polévka se pstružím kaviárem a křepelčími vajíčky, a kapr s bramborovým salátem.
No a v pondělí jsem odpadla já, dva dny už jsem prakticky nevylezla z postele, už jsem viděla animák V hlavě a 8 dílů Peče celá země (program mi vybral mladší syn :-) ), včera manžel upekl kuřecí stehna ke zbylému brsalátu, dneska udělal kuře na paprice. A uvidíme dál, jak nám komu bude :)

A skvělé je, ze akce "potisk triček pro děti zcela speciálním obrázkem", která probíhala od listopadu a byla velmi nahnutá, narušená řadou zádrhelů typu prohozenýchbalíčků, rozbitého elektrického vozíku, nemoci grafika..., nakonec dopadla, trička jsou, a ten obrovskej úžas a nadšení za to stály 😁 Trička teď denně navštěvují pracku a sušičku, protože oba je chtějí nosit nonstop 😁

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.