| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Girili, fyzicky napadnout vnučku, to si vůbec neumím představit, ani že to udělá babička, ani jak to bude vnímat vnučka, ale ani ostatní, kdo to viděli
kdo u toho byl? Jak reagovali? nebyl tam nikdo dospělý?
chápu, že nemůžeš být pořád všude, to si nemůžeš vyčítat, i když chápu, že to může mrzet

když slyším, jak za problémy dětí může covid a Ukrajina, houby, za většinu problémů může rodina, všechno to kolem jenom může něco zhoršit, právě proto, že ta rodina nefunguje, jak by měla

taky za sebou mám složitou situaci, moje maminka se mnou půl roku nemluvila, předstírala, že neexistuju, že mě nevidí a neslyší, když jsme se potkaly, já jsem pozdravila, ona ani neodpověděla
já jsem si zdravotně procházela opravdu náročným obdobím, fakt mi její chování nepomáhalo, ale ona o tom ani neví

bydlíme v jednom domě, přesto neví vůbec nic

a důvod, proč se mnou nemluvila -rozhodla jsem se, že synovi upečy tvarohový koláče, aby se mu líp odvážely, nebudu dělat vdolky, jenže tvarohový chtěla dělat ona, a taky jsem odmítla pečivo, o kterým jsme se asi týden před tím bavily, že dělat nechci, že nemáme chuť, ona udělala tři a dva nám dávala, já jsem si teda jeden vzala, ale druhý už jsem nechtěla

no a druhý den jsme se s ní potkali venku, manžel já a pes, maminka mluvila na manžela a na psa a dávala si velký pozor, aby se nepodívala na mě a aby mi neodpověděla, tak jsem pochopila, že se mnou nemluví
už to občas udělala, ale dost dávno a maximum byly tři měsíce, teď skoro půl roku, mezi tím asi tři věty, když jsem měla narozeniny, uklízeli jsme venku, tak tam na minutu přišla popřát mi, a zase dva měsíce nic,

a teď se chová, jako by se nic nedělo, mně bylo fyzicky zle, když jsme se u nic měli potkat teď o Vánocích s mými sourozenci, jsem ráda, že jsem to zvládla


blbý je, že to není věkem, je jí skoro 79, ale byla taková i dřív

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.