| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak utrácení mi taky nezpůsobuje žádné uspokojení, neutrácím bezhlavě asi nikdy. Ale zároveň ani nešetřím všechno, co se namane. Snažím se žít s penězma v rovnováze a s určitou lehkostí, Peníze samy o sobě pro mě důležité nejsou, ale určité jistoty, které představují, ty už ano. Takže úspory na nenadálé výdaje třeba na čerpadlo nebo tak jsou pro mě mnohem důležitější než kabelka, ale rozhodně coccinelle převáží nad úsporami pro úspory :)

Tak nějak dlouhodobě znám svoje hmotná přání, nemám nutkavou potřebu si je plnit hned, ale ani je nemám chuť odkládat na "nikdy", prostě je mám, založená v hlavě a občasném zasnění se :-)... a když se někdy objeví nějaké peníze navíc, tak obvykle cca polovinu odložím a polovinu utratím - za nějaké takové své dlouhodobější přání. Poslední teď na podzm teda byla nová velká šatní skříň ~:-D Ale i do ní si tak nějak dlouhodobě přeju třeba... dlouhou bohatou sukni se šikmým střihem ze skotské vlněné kostky :) No a až se na to jednou sejde konstelace a peníze nazbyt...klidně si na ni počkám :)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.