| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Koníčku, tak já bych si klidně s mojí mamkou psala stylem - rozkvetla mi kytka, sehnala jsem v obchodě to, co už jsem dlouho sháněla apod. Vůbec by mi to nevadilo, protože nemám vždycky čas na telefonát a moje maminka žije sama, je spíš introvert a těžko se seznamuje, zatímco tyhle drobnosti by vlastně sdílela ráda a já klidně taky, však nemusím odpovědět hned v ten moment. Jenže zároveň má odpor k technice, mobilu, PC a prostě všemu, všechno jí připadá moc složité apod...zkoušeli jsme všechno možné už mnohokrát. A jak tu někdo psal, často jsou dny, kdy jediné, kdy s někým prohodí pár slov, je nákup apod. Já třeba zase moc nechápu, že jsou manželé, nebo partneři, kteří si spolu píšou a volají x krát denně, když se každý den vidí a můžou si to pak říct. My si napíšeme jen nutné organizační informace, které potřebujeme navzájem vědět a běžně jsou dny, kdy si přes den nenapíšeme vůbec, nebo třeba jednou... Ráno si řekneme ahoj, dáme si pusu a večer si všechno řekneme.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.