| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mně tu při čtení této debaty opět napadá, jestli se dnešní děti budou umět tzv."kousnout", když se kolem nich dělají ve všech oblastech takové tanečky. Vybírat školu podle toho, v jaké barvě má vymalovaný hajzlík a kolik oken je na chodbě to už je teda trochu ~8~

Za mého mládí se školy vybíraly úplně jednoduše - holky šly na ekonomku nebo na zdrávku, kluci na průmku, ti, co se učili blbě šli na učňák, ti co se učili dobře šli na gympl. Dny otevřených dveří se nekonaly, na školu se šlo podle místa bydliště a podle toho, kdo zvládl být na intru - což zvládl kde kdo. S kolektivem a tenkrát i režimem se každý popasoval podle svých možností a schopností, předem se to taky neřešilo. Kvalita výuky a učitelů už vůbec ne. Jediný co asi bylo i dřív byl nesoulad při přání dítěte a rodičů či prarodičů. To je asi nadčasový.

Já šla na gympl, protože kvůli skolióze jsem nemohla na vysněnou veterinu či zemědělku, chovatele cizokrajných zvířat - to bylo v Praze a já do Prahy nikdy nechtěla, na chovatele koní - opět nic kvůli zádům. Tak jsem šla na gympl, pak do práce, která by mě nikdy v mládí ani náznakem nenapadla, dodělala si školu, pak další školu k oboru, ve kterém pracuju a to už čtyřicet let.

Takže holka ať někam jde a pak se hlavně "zatne" a školu dodělá všemu navzdory. No a pak se ukáže kam jí život zavane dál. Já osobně jsem šťastná, že nemám školu "na zvířata", protože je to pakárna a řehole a zvířata mám jen jako koníčka.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.