| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já jsem přesvědčená, že výběr střední i VŠ je důležitý, i když si potom samozřejmě může každý najít práci i mimo vystudovaný obor nebo si doplnit vzdělání. Ale jednak je to kus života a jednak se může stát, že když si člověk zvolí tu SŠ úplně mimo svých zájmů a schopností, tak se zasekne hned na začátku života a už se nedokáže na tu správnou cestu vrátit. Jsem i pro, aby rodiče brali v potaz výběr svého dítěte. Můžou být poradci, ale výběr školy má být na dítěti. Dcera si vybrala SZŠ obor chov koní a jezdectví, musela být, ač silný introvert, na intru. Nelíbilo se mi to, bála jsem se, že nebude mít uplatnění, ale nakonec to pro ni byla nejlepší volba, škola ji nic bavila, šlo jí to, maturovala na samé jedničky, i ten internát přežila. Pak šla na VŠ a vystudovala , co chtěla a co jí bavilo a šlo. Musela tedy hodně dohánět chemii, ale i to zvládla. Jsem ráda, že jsem ji nenutila na gympl nebo někam jinam, kde by jí to nebavilo a třeba by toho i nechala.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.