| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

z mého pohledu to vypadá jako férový chlap a popravdě se mu nedivím... nevím, kolik vám je, ale tipuju, že přes 30 určitě a to už člověk, zvlášť zvyklý žít sám, zvyky mění jen nerad... plné soužití vyžaduje velké kompromisy a čím je starší, tím hůř k nim přistupuje...
nastěhovat se na full time k ženské s dětmi, to bych nechtěla ani za nic, sorry... bez ohledu na to, jak moc bych je všechny měla ráda...
já bych tedy ani na tvém místě moc nechtěla, aby se přistěhoval naplno on ~d~
záleželo by mi na tom, jak moc důležitá jsem v jeho životě - když onemocním, přijede, pomůže? kdybych musela do nemocnice, postaral by se o děti? zajímá se o mne? dělá něco jenom pro mne (typicky - on nemusí tanec, ale mně pro radost se jednou do roka přemůže a na ples zajdeme a zatančí si se mnou nebo nemusí moc divadlo, ale občas se mnou půjde, protože ví, že mě to těší)?
těch 30 minut autem není zase tak moc, zvlášť pokud mu nevadí jezdit za vámi, když si nechá každý trochu svého života, může to být dostatečně funkční, alespoň pokud je jeden pro druhého důležitější než něco jiného (což neznamená, že když občas dá přednost hospodě a kamarády, tak tě dost nemiluje ~;))... občas je potřeba se od sebe trochu vzdalovat, aby se k sobě mohli zase přibližovat :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.