| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mám vnitřně pocit, že mě částečně využívá a proto jsem od něj potřebovala nějaký důkaz, že to se mnou myslí upřímně a nejde mu jde o jeho zájmy a na mě příliš ohledy nebere.
Já s dětmi bydlím v novém domě, máme zahradu. Přítel je vášnivý zahrádkář a naplňuje ho veškerá práce kolem domu, takže mi s hodně věcmi kolem domu pomohl a vybudoval. Já mám ale dost vysokou hypotéku, tak uvažuju, že dům prodám, pro samotnou ženskou je to fin. náročné. Ale přítel se skoro urazil, že to chci prodat, když do toho vložil tolik energie... Máme psa, on psy miluje, ale sám si ho nepořídí, do bytu je to zbytečná starost. Někdy mi přijde, že spíš než za mnou dojede za psem a užít si život v domku 🤦. Když přijede má navařeno (on vařit neumí) a když potřebuje být sám tak si zase odjede 🤷.Když má nějakou akci, tak se mě zeptá jestli může jít a já na to, že když mu řeknu, že ne, tak jestli nepůjde? Jeho odpověď, že stejně půjde.
Ani nevím, proč to sem píšu... Asi si jen potřebuju všechny myšlenky a pocity takto uspořádal a uvědomit si je.
Věci, co na něm miluju jsou, že jde z něho pozitivní energie, když je u nás a zrovna po něm nechci řešit nic zásadního, je doma taková pohoda. Je ochotný mi se vším pomoct, to ale dělá u všech známých. Nikdy nikoho neodmítne s pomocí...i svým bývalkám 😅.
Je takový štědrý, otevřený, ale někdy mi přijde, že nás s tou štědrostí trochu uplácí.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.