| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jako asi 12 letá jsem viděla Dobrodružství kriminalistiky - díl, kde se ztrácely děti. A v v tom díle přispělo k dopadení pachatele (řezníka) metoda umění rozlišit lidskou krev od zvířecí. To jsem měla noční můry celkem dlouho.
V rámci přípravy na maturitu jsem shlédla film Kladivo na čarodějnice, už nikdy více.
A poslední byl film Texaský masakr motorovou pilou, tu původní verzi z roku 1974. Moje hostitelská rodina se na to dívala, a zapomněla mě varovat ~:-D. A já nestihla začátek, to by mě asi odradilo samo o sobě.
Hlavně ten poslední film mi vytanul na paměti, když jsem v USA jela v noci domů, na cestě ani nebyly lampy, všude odlehlá samota a docházel mi benzín a já se ztratila. Až jedna "chaloupka" svítila, a já jsem měla obrovské dilema, zda se mám jít zeptat na cestu nebo ne. Hned jsem si představila, jak zmizím a už mě nikdy nikdo nenajde. Ale neměla jsem na výběr.
Jinak jsem lekavá (lekačky mi nevadí). Vadí mi hnusárny, které se bohužel mohou nebo mohly stát v reálném životě. A zbytečné lidské utrpení.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.