| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

na mě teda na letištích koukali jako na kreténa, že si vezu jídlo a musela jsem to vybalit a procházelo to kontrolou - i věci jako origoš zabalená čokoláda nebo pytlík brambůrků (neotevřený). Myslím, že ty tekutiny se budou vztahovat i na věci typu jogurt.
Já to dost řeším při transatlantických letech, mám bezlepku, takže z nabídky jídla v letadle si ne vždy vyberu. A ne vždy reflektují s jídelníčkem na dietu a ne vždy to jídlo do letadla dorazí. Posledně jsem se málem rozplakala, když bylo na výběr těstoviny s omáčkou nebo kuře na houbách - netušila jsem, že kuře na houbách bude taky s těstovinama... letuška mi pak sehnala salát z business (ovšem s krevetama, tkerý taky nemůžu, ale neměla jsem to srdce jí to říct)... ale mimo jiné mi říkala, ať se nikdy nespoléhám na to, že dostanu jídlo v letadle - že už byla i na dlouhém letu, kdy jim jídlo prostě nepřišlo a neměli nic.
Nicméně místo vaření a chystání bych koupila polotovary - takový ten zatavený sýr, nějaké tyčinky, sušené ovoce atd. Ono i tím čerstvým ovocem - člověk se pokydá, nemá si kde umýt ruce atd... jasně, čerstvé je lepší, zdravější, chutnější - ale pro ten případ, kdy to člověk jí uvězněný v sedadle, si myslím, že tyhle polotovary jsou jednodušší. Ono stejně, jak se sedí v podstatě nehybně, tak to trávení moc nefuguje, člověk toho nepotřebuje tolik.
Podle hodiny odletu (a cen - v Evropě to teda moc reálné není) si dávám teplé jídlo v rámci čekání za kontrolou před odletem.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.