| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Když jsem před covidem lítal, tak bageta koupená v sámošce na letišti normálně prošla v kabinovém zavazadle. Prázdá PETka taky projde. A na letišti ji naplníš. Pokud někam nacpeš hrníček, pokud by tam bylo mělké umyvadlo, tak na nalití... Jako superluxus je šumivej celaskon, nebo 100ml láhev se sirupem.

Akorát je klíčové, co připouští cílová země. V USA jsem si kontroloval pravidla vždy před odletem, ale stejně jsem si tam vozil třeba čokolády. "No seeds, no meats, ..."

A v zapsaném zavazadle (což už je jiné téma), si běžně vozím jídlo na první večer, flašku light koly apod. Mj. protože jsem na projektu v Lisabonu si běžně dával košile do Laundromatu vyprat a nechával je v kanclu ve skříňce, tak jsem pak měl obvykle lehký kufr. A směrem tam jsem vozil hlavně pití a směrem zpět jsem to vždycky dovyvážil portským ze sámošky.... To byly časy před cca 6-7 lety...~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.