| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ja driv mela pamet jen na mluvene slovo, to cteni byl docela problem, treba ve skole, kdyz ucitel nevykladal, ale zadal ucebnici strana od do, tak jsem byla ztracena. Nevim, kdy se to zmenilo, ale na VS jsem byla nucena precist stovky knih, jen v diplomce mam uvedenych 57 knih. Ctu a pamatuju si, bez poznamek, dovedu to poskladat do dlouheho a srozumitelneho argumentu. Nectu znovu stejne knihy, protoze si je moc pamatuju. Naopak film muzu videt 10x a byt porad prekvapena~t~ Co ale neovladam, to je doslovna pamet, nenaucim se treba basnicku, nepamatuju si zadne, ktere jsem se kdysi nejak naucila, jeste horsi jsou pisnicky.

Audioknihy posloucham zrychlene, mam rada dlouhe, posloucham je postupne treba par let jednu a porad vim, kde jsem. Ale hrozne zalezi na tom, kym je to nactene, dost typu hlasu mi vadi.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.