| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kat ale u nás třeba stávkovali skoro všichni nepedagogové, mimo jednoho školníka co si vzal dovolenou aby nepřišel o peníze, zato asi pětina učitelů do stávky nešla, že jich se to netýká a nepřijdou o den mzdy- někteří to říkali bez ostychu nahlas. A jak čtu Anexu, i já ve škole zaslechla mnohé a moc hezké to není, neříkám že takhle mluví všichni ,ale je dost takových co vidí jen sebe .Na jednu stranu se jim úplně nedivím, ale na tu druhou-poslouchat to jako nepedagog bylo dost blbé, jak jim já vyžírám jejich peníze, přitom všichni pedagogové (tj. i AP, vychovatelky) u nás dostali loni odměny 3x za rok a my jen 1x a víš jak je fajn toto vidět a slyšet? To je jako mě dostali na pracáku, nesehnala jsem práci hned, takže na dva týdny jsem musela na pracák, jenže i když už tam nejsem, tak ještě stále nedali do kupy dávky, dnes jsem tam opět byla, a jen mi suše řekla že tím že jsme dala výpověď sama tam mi krátí podporu na miminum- stěhování do jiného města není vážný důvod, když je to v jednom okrese-naprosto je nezajímá že na dělené směny kde je mezi nima pauza 3 hodiny a bus jede jednu cestu hodinu se dojíždět nedá, ani to že jsem si sama práci našla hned jak to šlo a předtím jsem byla 17 let na jednom místě, takže tento měsíc to bude finančně divoké. A mimochodem na tom slavném pracáku mi nenabídli jediné místo, ani nedali tip kde se o práci zajímat, tak nevím k čemu že ten pracák vlastně má sloužit

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.