| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak samozřejmě, že nikdo netouží po tom, aby děti "musely k odvodům" a vše dokázala řešit profesionální armáda zaměstnávající ty, co chtějí být vojáky dobrovolně. Akorát holt koukej, co se děje ... Pochybuju, že i když je branná povinnost od 60 let, tak že by v této fázi někam musely chodit padesátileté ženy. Armáda by ale možná ráda věděla, jak jsou na tom mladí muži (předem je asi jasné, že nic moc). Ale Černochová říkala, že teď nebude nic.
Mimochodem, mám 17 letého syna a už jsem o tom přemýšlela, že kdyby už měl jít někdo umřít do nějakého zákopu, dávalo by mnohem větší smysl, abych to byla spíš já než on. Koneckonců já už v životě střílela a taky házela granátem (byť gumovým), na rozdíl od něho (asi by se sem hodil nějaký smajlík, ale nevím jaký). Nenapadá mě, jak tohle zakončit, nejraději bych napsala, byť ateista, něco jako "nedej bože ..."

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.