| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Kat a chtělo by se ti kvůli každému vyndání bot vytahovat celou polici?"

Ted si uhodila hřebík na hlavičku a abys vytáhla polici, musíš zeširoka otevřít dveře skříně, s tím občas zápasím já, když dveřím něco překáží nebo děti je otevřou málo a pak páčí polici ven silou.
A výsuv jsou fakt drahé, skříň s výsuvy se hodně prodraží.

Já mám skříně 80cm hluboké, nechal jsem se ukecat, že to bude super, hodně se vejde. Není to super, akorát jsou nepřehledné. Pořád řeším nějaké pořadače, krabičky, dodatečné výsuvy, které vlastně nic neřeší, ve skříni je stále binec.

Teď bych volila skříň hlubokou akorát na jeden pár bot, klidně bez výsuvů.



Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.