| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ono je to těžké-já jsem taková konzerva, že mám jednu kosmetiku, stačí mi od nich krém a víc nepotřebuju. Šampon, sprcháč...mi stačí úplně obyčejný z Lidlu, oblečení mám dokud slouží a opět mi stačí z běžného obchodu (Lidl, HaM...klidně i sekáč).Manžel je skrblík úplně, oblečení nosí do "roztrhání".
Dcera holt chce zapadnout do kolektivu a celkově mezi vrstevníky, tak řeší "značky" skoro všeho. Ví, že na to "má" a jakmile jí peníze dám, hned je utratí. I z kapesného si koupí několikátý balzám na pusu, protože je nová příchuť. Pro mě je to utrácení za blbosti, pro ni asi důležité.
Sama opravdu tápu, jak nastavit hranici. Nechci jí dát všechno na účet, uznávám, že si něco za své peníze užít může (i když jsou to z mého pohledu blbosti), ale zase mi přijde škoda dát jí vše volně k dispozici. Třeba jednou ocení že má našetřeno slušný základ na studium(třeba v zahraničí), nebo na své koníčky....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.