| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zaměř se na prevenci, aby ses míň dostávala do situací, kde budeš mít divoké chutě.
1) Nekupovat sladké, co nechci sníst, nemít doma zásoby, nekupovat to "když je akce" atd.
2) Nenakupovat hladová (to pak do košíku hned skáčou rychlé cukry).
3) Nedostávat se do situací, kdy vlivem toho, že jsem se celý den pořádně nenajedla, mám vlčí hlad, který potřebuju zahnat rychlými cukry... Takže naplánovat průběžné svačiny, nepřeskakovat oběd "když toho mám hodně" apod. Prostě poladit tyhle stravovací zlozvyky.
4) Vysledovat, kdy na mne chutě na sladké chodí a na ty situace se zaměřit. Bývá to třeba před menstruací, bývá to po některých jídlech (já mám šílené chutě na sladké pár hodin po konzumaci čočky, čočkové polívky atd.).
5) Výživa - zanalyzuj si, co a kdy jíš, jestli nemáš velké výkyvy inzulinu.

Hodně se toho dá odbourat, když se pokusíš takto maximálně omezit "pokušení" a situace, kdy už v té fázi, kdy se na sladký třeseš.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.