| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Výhrůžka "já to na tebe řeknu tvému manželovi" mi přijde jen vtipná a autora sebe samotného shazující.

Mnohdy mi zde už přechodně bylo hodně nepříjemně, ale nikdy jsem se necítila ohrožená prozrazením identity"

Mně bylo nepříjemné, jak mě tu jeden nick nazýval náckem. Když jsem chtěla citaci, kde jsem měla mít nějaké náckovské názory, odpověď byla dost podivná. Že žádný důkaz nebude a dotyčná prostě ví, že jsem nácek. Pak po čase mi došlo, že si mě plete s jiným nickem, ale bylo to nepříjemné, protože se spoustou lidí odsud se znám i osobně a docela se divili. Pokud by se tohle dostalo do rodiny nebo k zaměstnavateli, asi bych to nedokázala vysvětlit. Jak dokázat něco, co člověk neudělal?

Sebeshazující výroky se tu taky objevily: "Tebe si v naší skupině na FB zařadím do skupiny Odpad." To o autorovi výroku prozradilo opravdu hodně. Ale lidi jsou různý a různý koníčky maj...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.