| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já jsem taky regulérně závislá na sladkým. Když to mám doma, tak to jim tak dlouho, dokud to nesním. Jako alkoholik nedokáže odolat alkoholu, tak já nedokážu odolat sladkému. Když si koupím čokoládu, sním ji celou na posezení, stejně tak, když dostanu bonboniéru. Nedokážu vzít si jen jeden nebo dva bonbóny nebo jenom kostičku čokolády. Takže jako alkoholik, který chce abstinovat, nekupuje alkohol , tak já nekupuju sladkosti. Občas si v kavárně dám ke kafi dort, ale zákusky domů si nekupuju.
Tučné jídlo nesnáším, dělá se mi z něho zlé, nejím škvarky, bůček, slaninu ani tučné sýry. Mám ráda libovou šunku, té jsem někdy schopná sníst třeba 15 dkg bez ničeho, ale to je tak dvakrát do roka. S chutí na sladké se to vůbec nedá srovnat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.