| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

::já na to fakt nevzpomínám jako na vopruz, dú byl 5 řádků ve slabikáři na čtení nebo 6 příkladů na sčítání/odečítání

Tak naše prvostupňová alternativní základka sice měla lavice do U, koberec, válecí polštáře, ale stejně syn i dcera měli dost úkolů. Oni podle mne logicky směřovali k tomu, aby více dětí se dostalo na 8lG, když z počátku neměli 2. stupeň. A skutečně cca půlka se jich dostalo (ve slabém roce). Takže i když hravě, tak jeli dost rychle a spoléhali i na spolupráci rodičů. Už jsem to tu psal víckrát, že škola měla při tom spoustu mimoškolních aktivit od raftů, lyží v každém roce, přes řadu slavností, dvoutýdenní tvůrčí olympiádu a ŠvP.

Ale znamenalo to prostě hodně procvičování i doma. Úkoly jsme dostávali písemně mailem (před 20 lety!) ze čt na út.

No a my samozřejmě měli ještě další práci kvůli dyslexii, dygrafii, ADHD... Třeba nácvik čtení doma - 3 strany denně, zpočátku s rámečkem, nějakou tu grafomotoriku atd.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.