| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tuhle jsem přemýšlela, koho ráda čtu a dospěla jsem k několika spisovatelům, někteří již nežijí, jiní ještě ano - a jsou dokonce i dostatečně fit, aby nadále tvořili! Přesto bych je řadila do 2. poloviny 20. století, protože tam patří většina jejich díla a narodili se někdy mezi 1. a 2. sv. válkou.

Pro mě to jsou pánové Ivan Klíma, Pavel Kohout, Josef Škvorecký a Ludvík Vaculík. (Kundera mě poněkud minul, pár věcí jsem od něj četla, ale nevytvořila jsem si k němu ten osobní vztah.)

Přemýšlím, proč mě nenapadá žádná žena, ale buď mám totální výpadek paměti, nebo mě žádná tolik nezaujala.

Koho máte rádi a bez jejich knížek by váš život nebyl úplný?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.