| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

tak jasně, Katka Neumannová je přírodní úkaz, nejde ji brát jako normu...

z rozhovoru s KN "Jak rychlý byl po Lucčině narození váš návrat ke sportu?

Trénovat jsem začala pár týdnů po porodu a půl roku po něm jsem vyhrála první Světový pohár. Ale přidávala jsem si podle toho, jak si řeklo tělo. A podařilo se mi rychle a bez námahy shodit tak, že jsem měla minus tři kila proti původnímu stavu. Pro závodění to bylo skvělé."

Darja se už dvacet let umělecky hledá, ovládá několik profesí (to je úžasný!), před pár lety se rozhodla pro zcela jinou dráhu a megaúspěšně - pokud ale bere mateřství tak umělecky úkorně~d~, asi na to ani ve 38letech jako vdaná nemá vhodné období...nevím, jak by jí v tom česká společnost měla pomoct.

Navíc jsem měla z jejího vystoupení dojem, že by si nějakou pomoc zasloužila hlavně ona, jelikož je oceňovaná umělkyně - a to prostě kulhá na všechny tlapky~d~


Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.