| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ale i jiné byly hezké:

Pobyt v Györu a Budapešti už jen my dva, s koupáním a procházkami.

Pobyt v Černé Hoře autem s výletem na Skadarské jezero a po cestě se zastávkou u Plitvických jezer.

Pobyty Bulharsku, někdy letecky, já ale potřebuji i tam auto, někdy autem z ČR.

Pobyty v Hévízu s prohlídkou jeskyní na lodičkách a jízdou na plachetnici na Balatonu (po spoustě let).

Ravenna a nádherné románské kostely obou tam se tehdy v historii potkávajících církví (katolické a ariánské - něco jako Svědkové Jehovovi, ale jen teologicky). A krátce poté cesta z Holandska přes korunovační kostel v Cáchách, kam Karel Veliký odvezl oloupané a uloupené kusy výzdoby z Ravenny.

Svým způsobem byly pro mne dovolenou i cesty na technické konference mého zaměstnavatele do Seattle a jeho okolí ve státě Washington (nikoli D.C., ale ten na západní straně u Pacifiku). Během jedné jsem se neodobrovolně zastavil v NY ale aspoň jsem viděl Ground Zero a Broadway. Příroda ve WA je moc krásná, je to samý les a jezera, vodopády. Miloval jsem ale i americkou kulturu života odlišnou od naší. WA je hodně demokratický stát, bylo tam už tehdy hodně ekologie, veřejná doprava (jezdili jsme do obchoďáků) atd.

Vždycky jsme to naplánovali tak, abychom aspoň v části pobytu měli o víkendu auto a mohli jet i na výlety a do outletů.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.